počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 6
týden: 47
celkem: 93625
nejprodávanější produkty
150 CZK
140 CZK
110 CZK
200 CZK

Reklamační podmínky

- Storno objednávky je možné POUZE do 1 následujícího pracovního dne ode dne objednání, pokud již nebylo zboží expedováno ( vzhledem ke snaze vyřizovat Vaše objednávky co nejrychleji po jejich obdržení!)

 

- Dle zákona 367/2000 Sb. má kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodů. Prosíme o předchozí upozornění na xsshop@seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .Zboží musí být na náklady Kupujícího vráceno doporučeně na adresu prodávajícího. Balík zaslaný na dobírku nebude přijat!!!

Zboží musí být čisté, ve stejném stavu jako při jeho objednávce. Zároveň zašlete kopii kupní smlouvy – faktury a písemné odstoupení od smlouvy s pokyny pro vrácení Vámi zaplacené částky ( číslo Vašeho bankovního účtu pro převod peněz, případně adresu pro zaslání částky složenkou ).

 

- Může se stát, že Vám oblečení nebude, v tomto případě se lze dohodnout na výměně za jiné zboží ve stejné cenové skupině nebo na vrácení zboží ( formou odstoupení od celé kupní smlouvy nebo i jednotlivě za zboží ).

Prodávající Vám při dodržení všech výše uvedených postupů neprodleně vrátí Vámi zvoleným způsobem ( přes účet, složenkou ) částku, kterou jste za zboží zaplatili, včetně poštovného.